parsisiųskite

KitoxToolset shareware

KitoxToolset „shareware“ AutoCAD'ui ir Bricscad'ui. 30-ies dienų nemokama bandomoji versija, tereikia aktyvuoti.

KitoxLG plėtinys ir Vartotojo žinynas taškų importavimui iš tekstinio failo ir taško duomenų valdymui.

kitoX linetypes

kitoX linetypes 1.0. Čia rasite „Žemės lygio“ ir „Armatūros tinklo“ kompleksinių linijų tipus bei jų veidrodinius linijų tipus.

AutoLisp Functions kit

kitoX AutoLisp Functions kit 1.0. Vartotojo nustatytų AutoLisp funkcijų rinkinys.

AutoCAD ir Bricscad įrankiai

Kitox Toolset

Komandų dialogai išversti į lietuvių, anglų, rusų ir rumunų kalbas. Programos kalba pasirenkama įdiegimo metu.

kitox toolset KitoxToolset yra AutoCAD ir Bricscad galimybes plėtojanti taikomoji programa, sudaryta iš keleto skirtingų įrankių rinkinių, leidžiančių palengvinti ir pagreitinti braižymo ir brėžinio redagavimo procesą. Nespėliokite apie programos galimybes ir naudingumą. Paprasčiausiai pabandykite!
kitox toolset: parsisiųsti.
Kitox toolset: pagalba.

KitoX SmartTools

kitox SmartTools KitoX SmartTools yra reaktorių pagrindu sukurti „protingi“ įrankiai, kurie į brėžinyje sukuria specialios paskirties objektus ir nustato taisykles, kaip tie objektai turi elgtis, keičiantis situacijai brėžinyje. Pagrindinis šių įrankių privalumas - automatinis nustatytų savybių redagavimas ir galimybė išvengti įprasto redagavimo metu padaromų klaidų.
kitox toolset: parsisiųsti.
Kitox SmartTools: pagalba.

kitox tools

kitox tools kitox tools yra naudingų komandų AutoCAD aplinkai rinkinys. Šio projekto tikslas buvo sukurti komandas įvairių blokų ar teksto grupių savybių pakeitimui. Didžiausias kitox toolset privalumas yra nekintamo įstatymo taško taisyklė. Ši savybė leidžia atsisakyti standartinių komandų pakartojimo, darant vienodus pakeitimus grupei panašių elementų. Tai tikrai sutaupo daug laiko redaguojant brėžinius, kai reikia suvienodinti blokų, žymių, komentarų įstatymo mastelius. Šios komandos yra patikrintos realioje praktikoje.
kitox toolset: parsisiųsti.
Kitox tools: pagalba.

kitox infotools

kitox infotools kitoX infotools yra įvairių objekto savybių atspindžių komandų rinkinys. Kiekviena kitoX infotools komanda sujungia pažymėto objekto nurodytą savybę su susietu su šia savybe tekstiniu objektu. Pasikeitus objekto savybei, tekstinis objekto savybės atspindys pasikeičia automatiškai.
Tai yra testinė kitoX infotools versija, todėl bet kokie komentarai ar pasiūlymai yra laukiami.
Pastaba: kitox infotools įeina į kitox toolset.
kitox toolset: parsisiųsti.
Kitox infotools: pagalba.

kitox dimtools

kitox dimtools kitoX dimtools yra įrankių rinkinys, skirtas dimensijos teksto pakeitimui pagal specialius poreikius.
Yra galimybė pakeisti dimensijos tekstą į paprastą tekstą, masteliu pakeistą dimensijos tekstą, sugražinti į tikrą dimensijos tekstą, padalintą į keletą lygių dalių dimensijos tekstą ir padalintą lygiais atstumais dimensijos tekstą.
Pastaba: kitox dimtools įeina į kitox toolset.
kitox toolset: parsisiųsti.
Kitox dimtools: pagalba.

kitox notes

kitox notes kitox notes yra įprastų išnašų ir ženklų rinkinys. Į rinkinį įtraukta matmenų ir žymių įstatymo mastelio valdymo komanda. Rinkinys labai paprastas, bet reikalingas tolimesniam kitox toolset plėtojimui.
Pastaba: kitox notes įeina į kitox toolset.
kitox toolset: parsisiųsti.
Kitox notes: pagalba.

kitox mathtools

kitox mathtools kitox mathtools yra matematinių veiksmų su tekstiniais objektais komandų rinkinys.
Pastaba: kitox mathtools įeina į kitox toolset.
kitox toolset: parsisiųsti.
Kitox mathtools: pagalba.

Kaip gauti informaciją apie kitoX.com atnaujinimus? kitoX.com nemokamas naujienas dabar!

Mes naudosime jūsų el. pašto adresą iškirtinai mūsų naujienų siuntimui. Jūsų adresas nebus paviešintas jokioje interneto svetainėje, nebus atskleistas jokiai trečiai šaliai.

kitox tools - geriausias savaitės įrankis

Tool of the Week at CADdepot.comCADdepot.com antrą kartą išrinko „kitox toolset“ geriausiu savaitės įrankiu.
CADdepot.com sveikina nepriklausomų shareware programų autorių darbus. Kiekvieną savaitę CADdepot.com išrenka geriausią APS shareware programą. Konkursas apima įvairias sritis: Autolisp taikomąsias programas, peržiūros programas (Viewers), APS programas, simbolius ir kita. Nežiūrint tokios įvairovės, kiekviena šių kategorijų turi savo programą, iškylančią virš kitų.

TenLinks.com apdovanojimas

TenLinks award 2004.03.28 KitoX.com tinklapis buvo įrašytas į vieną iš TenLinks.com rekomenduojamų APS puslapių sąrašų. TenLinks, Inc. valdo pirmaujantį CAD/CAM/CAE tinklapių ir naujienų tinklą. „Listed site“ yra ženklas, kad KitoX.com yra specializuotas tinklapis, pasauliniame tinkle išsiskiriantis iš kitų.

BrotherSoft.com: „Kitox Toolset — Penki balai!“

RrotherSoft - Rating 5Dėl intuityviai paprasto naudojimosi, dėl profesionalios vartotojo sąsajos ir puikaus funkcionalumo šio tipo programų klasėje BrotherSoft įvertino KitoX Toolset maksimaliai — 5 balais.

kitox toolset diegimo instrukcija